Ľudia si potrpia na naozaj veľmi bizardné veci. Myslíte si, že to tak nie je? Teraz sa pozrite sami na seba. Naozaj na vás nie je ani len jedna maličkosť, ktorá je pre druhých ľudí divná? Zvláštna? Alebo totálne nepochopiteľná? Určite je, len ste si to doteraz z nejakých zvláštnych dôvodov nechceli pripustiť. Verte tomu, že je to naozaj ťažké. Že je naozaj ťažké sa pozrieť sám na seba reálne, ale zvláštne je, koľkí ľudia to nedokážu. Majú zvláštne koníčky, ale tvária sa, že je to úplne v pohode. Zbierajú plechovky od piva, ale no fajn.

udice

Napriek tomu, väčšina ľudí chce byť niečím zvláštna a odlišná, chce si nájsť nejaké zvláštne hobby, ktoré budú milovať a budú sa tváriť, že sú iní. V poslednej dobe je to práve rybárčenie. Mnohí ľudia si to asi veľmi nevšimli, no je naozaj pravda, že práve chodenie na ryby sa naozaj rozmohlo. Až tak veľmi, že už to prestáva byť zvláštne. Stáva sa to niečím, čo ľudia milujú. Pretože to zahrňuje chodenie do prírody a sedenie v tichu. Mnohí ľudia ráno dobrovoľne veľmi skoro vstanú, zoberú si svoje udice a idú to vyskúšať. Len preto, lebo ich to naplňuje pokojom. Myslíte si, že je to zvláštne?

rybář

Chodenie na ryby nie je zvláštne, je to naozaj relaxujúce. Ak za tým idete iba preto, aby ste si oddýchli a nepotrebujete sa vracať s vypitvanou rybou, je to pre vás určite skutočný relax. Možno by vám nezáležalo ani na tom, že ste počas celého dňa nič nechytili. Asi by sa vám nikto ani nečudoval. Pretože keď niečo naozaj milujete, asi vám nezáleží na tom, že nemáte úlovok. Stačí, keď sa len pozeráte na nehybnú hladinu, kde raz za čas vykukne nejaký kruh. Je to príjemné. A verte tomu, že to bude z roka na rok len viac a viac populárne. Aj koníčky predsa majú svoje modernosti, no nie? Pamätajte si na to a uvidíte sami. Je to jasné, verte tomu. A skúste to, prečo nie?

Posted in Hry