Bol som ten typ človeka, ktorý sa maximálne vyžíva v adrenalínových športoch. Jednoducho to bolo niečo, čo ma totálne vystihovalo. Keď išlo o adrenalín, bol som úplne za všetko. Skákanie na lane, lietanie s padákom, zoskok z rôznych výšok. Asi neexistuje človek, ktorý by sa v tom vyžíval tak veľmi i, ako som sa v tom vyžíval ja. Proste som bol už raz taký. Keď som počul, že niečo bolo adrenalínové, chcel som to skúsiť. No nevedel som, že sa mi to môže raz aj vypomstiť. A to v podobe vážneho zranenia. Bol som presvedčený o tom, že už nikdy nič podobné nevyskúšam.

člun

Keď sa človek zraní, musí hľadať alternatívy
Napriek tomu, že som už nemohol robiť veci, ktoré som robil predtým, bolo mi jasné, že sa nejako zabaviť musím a aspoň z časti si pripomenúť to, čo ma robilo šťastným. Keď som nad tým začal premýšľať, dospel som k záveru, že najlepšie bude, keď vyskúšam niečo, čo sa javí celkom pokojne. A to bolo v tej dobe rybárčenie. Máte pocit, že si to trošku odporuje s tým, čo som hovoril predtým? Máte pravdu. No napriek tomu som bol rozhodnutý, že to vyskúšam, aj keď som mal k tomu priam neuveriteľný odpor.

rybáři na liodi

Netušil som, že rybárčenie nemusí byť iba pokojné
Keď mi to spomínali moji kamaráti, neveril som tomu. No pravdou je, že keď sa rozhodnete, že idete loviť dravé ryby, môžete sa pripraviť na všetko, len nie na pokoj. Keď si kúpite kvalitné prívlačové udice, môžete si byť istý tým, že dosiahnete, čo chcete len vtedy, keď sa začnete naozaj snažiť. Je dôležité, aby ste si boli na istom. Ja, ako milovník adrenalínových športov som možno zo začiatku nebol pripravený až na takéto vzrušenie, no naozaj ma to veľmi chytilo. Takže pre ľudí, ktorí si myslia, že lovenie rýb je len o pokoji a o relaxe, mám jeden odkaz: Veľmi dobre si rozmyslite, čo naozaj tvrdíte. Je veľmi pravdepodobné, že sa mýlite.

Posted in Hry