Milé ženy, ak vám muž niečo sľúbi a neurobí to, je na čase zaradiť rýchlo spiatočku. Muži slovo vedia dodržať, no len vtedy, ak im na niečom skutočne záleží. Ak ste zažili nádherný večer alebo noc, no on sa už neozýva, je na čase si uvedomiť, že o vás skrátka záujem nemá. Bola sme mu dobrá akurát tak na to, aby si chvíľku užil. Rýchlo vás odbil, aby ste mu dali pokoj a nevyzvedali, či sa ešte ozve.
Muži sú jednoduché stvorenia. Je to síce nefér, že sa tak správajú, ale čím skôr to pochopíte, tým lepšie. Samozrejme to väčšinou spravia, ak ženu získajú príliš ľahko. Ak totiž niečo musia dlho dobýjať, väčšinou je z ich strany seriózny záujem a nechcú potom o to prísť. Na čo by predsa tak dlho bojovali, keby malo ísť len o jeden večer?rande pár káva.jpg
Milé dámy, ak sa dáte rýchlo zbaliť a zviesť do postele, nečudo, že muž to využije a popravde, nemá potom ani chuť sa vám ozývať. Možno ste mu nesadla povahovo a možno chcel len skúsiť, aké by to s vami bolo. Nevyčítajte si to, nie je to vaša vina.
Muž jednoducho a určite záujem ďalej prejavovať nebude. Očividne na vás už aj zabudol. Možno si zablokoval vaše číslo a možno si ho ani nezapísal. Určite, keby ho chcel mať, dal by si na tom veľmi záležať, aby ho získal!
Koľko dní sa môže neozvať? Zvláštna otázka. Pravdupovediac, muž sa ozve hneď, ak chce. Minimálne s otázkou, či ste došli v poriadku domov. Prípadne, ako sa vám páčil večer alebo vám navrhne, aby ste sa opäť stretli.mobil žena smútok.jpg
Ak sa ale neozýva ani po dni, či dvoch, nejaká výhovorka, že má veľa práce tu neplatí. Každý si nájde predsa päť minút na to, aby vám napísal či zavolal vám. Minimálne tak môže učiniť pred spaním alebo počas obednej prestávky, kedy si každý z nás prezrie minimálne mobil a sociálne siete.
Takže ak sa neozýva? Nechajte ho tak! Jednoducho, nebol ten pravý pre vás!