Dovolenka je niečo výnimočné, čo si väčšina ľudí môže dovoliť len raz za rok, prípadne raz za pár rokov. No, samozrejme, nájdu sa aj takí ľudia, ktorí si môžu dovoliť dovolenku aj častejšie ako raz do roka. Ale, to už je prípad iných, čo na tom nie sú nejako biedne a môžu si dovoliť toho oveľa viac ako my, bežní smrteľníci.
Bali to je ostrov v krajine Indonézia, na ktorý si môžete hravo zakúpiť letenky. Väčšinou sa letí s prestupom v Juhoafrickej republike – v Katare. Tam si chvíľu počkáte na ďalší let a pokračujete desať hodinovým letom až na Bali.
Bali to je ostrov ako stvorený na svadobnú dovolenku. Nádherná klíma, počasie a to prostredie je niečo výnimočné. Strava sa porovnáva s našou len veľmi ťažko a prostredie je tiež o niečom úplne inom. Ten, kto okúsi tento ostrov na vlastnej koži, sa nechce vrátiť naspäť. Prípadne sa aj vráti stade naspäť, ale má túžbu ísť znova na dovolenku na toto čarovné miesto.mořská pláž.jpg

Dovolenka na Bali vás zbalí.

Doslova a do písmena. To znamená, že sa do tohto nádherného ostrova naozaj zamilujete. Zbalí vás úplne. Ale tak isto to znamená to, že vás znova zbalí do kufrov a vy sa tam chcete vrátiť naspäť. Znova nazad to je sen. To by bolo perfektné. Priali by ste si tam žiť a nikdy sa odtiaľ nevrátiť.tropický ostrov.jpg
Preto vám túto destináciu odporúčam všetkými desiatimi prstami. Je to miesto, na ktoré by ste sa mali ísť pozrieť. Mali by ste zažiť aspoň raz za život tú prekrásnu atmosféru tohto ostrova. Vryje sa vám pod kožu a vy už nebudete chcieť odísť. Každému budete odporúčať toto nádherné miesto.
Tam sa to dá naozaj len užiť. Táto destinácia je vhodná pre zaľúbené páry, ktoré si chcú užiť spoločnú dovolenku. Cestovanie po ostrove a zážitkové učenie na dovolenke prostredníctvom rôznym zaujímavých a obohacujúcich výletov. Na vlastnej koži to zažite a nebudete chcieť odísť.