Síce máme dnes voľný deň ale ja ako vidíte pracujem poobede doučujem dve hodiny. Ja som vyťažený človek dosť. Ledva čakám že bude voľno prázdniny. ešte že teraz v piatok sa stretnem ja a priateľ poobede. Ale zase na večer doučovanie resp. Si to prehodím na doobeda aby som to postíhala všetko. Kamoška má dnes meniny jaj tak osláviť narodeniny či meniny a pod . niekde na dobrej dovolenke. Mám dvoch priateľov kamošov jedného poznám osobne viackrát sme sa stretli a ten druhý spolu si píšeme nejakú dobu on je vegán všetko si vypestuje on konzumuje čistú RAW stravu ja tiež uberám takou cestou som si vstúpila do svedomia vylúčim lieky začnem viac surovej stravy jesť. Vylúčim tie spracované potraviny ten humus obsahuje to samé ĚCKA človek len chorie od toho. Michal môj druhý priateľ on nepozerá ani TV žije prírodne že on to nemôže ani vidieť on vo voľnom čase je len v prírode inak stále pracuje.

príroda by mala byť čistá ako tento pohár vody

Tento môj druhý kamoš ja ho obdivujem chcem tak žiť zdravo on žije v malom meste NOVA BANA. Je to taký prírodný človek aj druhý priateľ tak žije miluje prírodu len pracovne sú obaja vyťažený. TZV. WORKOHOLIK  išla by som na nejaký dobrý výlet či dovolenku keď aj po SK .Ja by som chcela ale aj určite iný čo sa venujú tzv. životnému prostrediu mali by sme sa zamerať aj na tzv. otázku čo sú to DIOXINY čo sa nachádza pôde či vo vzduchu. Je prekročený limit je veľmi znečistené ovzdušie. Kto to napraví. Dostaneme konečne zdravý rozum prestaneme vypúšťať škodliviny do vzduchu či vyrubovať ničiť prírodu ktorú máme len jednu. Lebo keď si nebudeme chrániť nás pohltí sama sa nám pomstí. Veď sa len pozrime čo sa deje samé KATASTROFA. Ja aj moji kamoši aj kamoška by sme chceli zachrániť keby sa dalo prírodu len do toho by sa muselo zapojiť viac ľudí málokomu tak záleží na prírode ako nám.

žime v lone prírody

Aj toto počasie je nenormálne všetko je narušené čo sa týka počasia ale to sme si my ľudia urobili lebo ničíme devastujeme všetko čo nám dala príroda všetko živé. Potom že ľudia chorejú. Už bude pomaly nedýchateľný vzduch. Včera mi hovorila kamoška že jej suseda je to Ukrajinka býva u jedného starého chlapa takého streleného ktorý všetko vypiluje ničí on sa nevie postarať ani sám o seba má cez 100 kg ledva chodí ešte si dovlečie aj 10 moriek mladých o ktoré sa treba starať choré. Mal pretým kozy večne boli hladné či špinavé ja by ho pokutovala alebo zavrela za týranie zvierať a pod. Nechápem kde má naša starostka oči nič nevidí je to spojka. Ale keď sa niečo udeje napr. obyčajná malichernosť to rieši ale vážne prešľapy nie choré . Radšej by mala riešiť dovolenky cez COOP jednotu v rámci spoznávaniu SK ako pred dôchodcov no nič poriadne nerobí. Ona asi nepozná pojem ochránime si prírodu. Dovolenkujme v srdci prírody.