Nechať si premasírovať celé telo a pritom aj zrelaxovať, prísť na iné myšlienky, zresetovať si myseľ a vychutnať príjemné, zmyselné a vzrušujúce dotyky peknej masérky by bolo fajn, tak prečo to neskúsiť? Tantrické masáže majú v ponuke masážne salóny, ktoré sa jej venujú a poskytujú aj služby v tejto oblasti. Stačí sa vopred objednať a potom si ich len užívať.

sensual-tantric-massage-cozy-atmosphere-260nw-1539965135

Na internetových stránkach sú inzeráty na služby v oblasti tantra masáží, kde si zákazník môže objednať aj termín, vybrať si jedno z dievčat, ktoré mu masáž vykoná, a takisto aj druh masáže. V salónoch pracujú šikovné dievčatá rozličných vekových kategórií a tiež farby vlasov, blondínky či tmavovlásky, výber je len na zákazníkovi. Tantra je jedinečné spojenie ducha a tela, a je to aj rituál, ktorý tantra masáže celý proces charakterizuje. Pri príchode do salóna, kam sa objednáte aspoň hodinu vopred, vás uvíta vybraté dievča a ponúkne vám šálku čaju alebo kávy, zároveň vám umožní osprchovať sa, aby boli dodržané hygienické pravidlá, potom si vás prezlečie do sárongu a až tak príde na rad samotná masáž.

Do salóna sa dostanú iba zdraví zákazníci, tí, ktorí nebudú pod vplyvom alkoholu či iných omamných látok, a dôležité je tiež upozorniť záujemcov, že tu sa neposkytujú sexuálne služby. Počas rituálu znie v miestnosti príjemná relaxačná hudba a sprevádzajú ho aj exotické vône, aby bol zážitok dokonalý. Podľa toho, o aký druh masáže ste prejavili záujem, bude k vám pristupovať ak masérka, môže vám poskytnúť klasickú masáž, body alebo double body, special, magic či couple masáž, ale aj vzrušujúcu masáž lingamu, teda intímnych partií tela. Pri tejto forme masáže môže dôjsť aj k orgazmu, je to však celkom prirodzené.

masaz-muz-22274

Po skončení celého rituálu si budete môcť oddýchnuť v polohe ležmo a vstrebať všetky prežité okamihy. Potom opäť môžete použiť sprchu a odchádzať budete s pozdravom „namaste“ a malou pozornosťou vo forme darčeka ako poďakovanie za dôveru.