Tantra masáž je vo svojej podstate erotická masáž. V dnešnej hektickej dobe sa potrebuje uvoľniť a odviazať každý z nás. Preto neváhajte a využite možnosť užiť si tú najpríjemnejšiu erotic massage. Ponúkame Vám tantra masáže v našom salóne, ktorý sa nachádza priamo v centre Bratislavy. Ak sa potrebujete skutočne uvoľniť a na chvíľu nepremýšľať absolútne o ničom, neváhajte a pozrite si našu ponuku. U nás nájdete tie najkrajšie masérky, ktoré sú školené priamo na tento druh erotických masáží.

akt erotika

Masérky sú skutočne krásne mladé ženy, ktoré sú tu iba pre Vás a pre to, aby Vám poskytli nezabudnuteľné, príjemné chvíle naplnené uvoľnením, relaxom a rozkošou. V našom salóne zabudnete na starosti, čas a na všetko čo Vás aktuálne trápi. Uvoľnite svoje telo a myseľ. Po vybraní Vami zvolenej masérky Vás už budeme v salóne očakávať v dohodnutom termíne. Po krátkom zoznámení s masérkou a príjemnom osviežení v podobe kávy, čaju či podľa ponuky čo Vám bude po chuti sa odoberiete do súkromia a budete si užívať to, kvôli čomu ste sem prišli. Na úvod a uvoľnenie Vás masérka ponúkne príjemnou sprchou, ktorá Vás osvieži a naladí.

nahá žena

Potom si už budete nerušene užívať príjemný relax spojený s erotickým vzrušením. Tantra masáže nepraktizujú klasický sex-pohlavný styk, no nie je vylúčené pri tomto druhu masáže dosiahnuť vrchol-extázu. Pre stálych klientov ponúkame rôzne zľavy a permanentky, svojich klientov si vážime. Taktiež nie je nutné obávať sa hygienických a ostatných protipandemických opatrení, v našom salóne je dodržaná hygiena a naše masérky sú vybavené hygienickými prostriedkami. Pre klientov je taktiež pripravené všetko, čo sa týka dezinfekcie a hygieny. Stačí si skutočne len vybrať masérku a prísť si oddýchnuť, užiť si a zrelaxovať telo a myseľ. Možné je objednať sa na túto erotic massage aj v pároch. Radi Vás u nás privítame.