Čo je to vlastne sex a čo si pod tým predstavujú rôzne páry vo svojom súkromí? Je to pre každého veľmi súkromná a intímna vec, no určite nie je vylúčené, že nie všade prebiehajú tieto intímne chvíle rovnako. Veď známych je toľko praktík! Tých pomerne klasických, známych a všeobecne obľúbených, tak aj tých, čo napríklad spadajú do kategórie fetiš a dokonca aj tých, ktoré obľubuje len užšia skupina ľudí.

Všeobecne je známa charakteristika, že fetiš je údajne nejaká vec alebo konkrétna časť tela, ktorú dotyčný potrebuje, aby dosiahol sexuálne uspokojenie.

topánka, podpätok

Môže ísť teda o konkrétnu časť nejakej bielizne, obuvi, no tiež o nejakú „posadnutosť“ iba jednou časťou tela, či dokonca o nejakú špecifickú predstavu alebo sexuálnu rolu.

Takisto sa vraví, že ide o zaujatosť voči nejakej časti tela, čo nesúvisí s genitáliami. V skutočnosti je ale na ľudskom tele veľa erotogénnych zón a všetky môžu hrať pri sexe svoju úlohu. Na druhej strane napríklad aj nadmerná posadnutosť zadkom alebo prsiami môže byť fetiš, ak sa človek koncentruje nadmerne len na jednu z týchto častí a nepredstavuje si pri tom nič iné. Samozrejme veľa ľudí rajcujú prsia, zadok, niekoho aj nohy, vlasy, ramená…. všetko je to v poriadku, ak nás tieto veci rajcujú ako celok na peknej žene, no fetišom skôr je, ak by vám k sexuálnemu uspokojeniu stačila napríklad len fotka jednej z týchto častí a bolo by vám jedno, komu táto telesná časť patrí.

žena, maska

Za fetiš sa tiež považujú údajne všetky sexuálne praktiky, čo nevedú k priamemu styku, pri ktorom by sa dalo oplodniť. Vo svojej podstate je teda úchylkou napríklad aj orál.

Máte teda aj vy nejakú „úchylku“? Alebo chcete nejakú skúsiť? Sex privat prievidza poskytuje možnosť skúsiť takmer všetko, najrôznejšie sex praktiky, ktoré poskytujú atraktívne sex workerky. Najrôznejšie sex služby, ktoré sú konkrétne spomenuté v ich profiloch.