·         Niekedy ani neviete a dáta miniete behom chvíle. Operátori ponúkajú rôzne balíčky no na bežné surfovanie nemusia staviť. Aplikácia od Samsungu pod názvom Samsung Max sa postará o to aby bolo vaše surfovanie v bezpečí a dokáže ušetriť niekoľko Mb z vašich dát .

počítač
 
Kedy si to bola aplikácia ktorá patrila pod prehliadač Opera . Vtedy mala názov Opera Max ktorá sa zaoberali prakticky tým istým . No po dlhých aktualizáciách sa vývojári z Operí rozhodli že pozastavia vývoj aplikácie. Ale vtedy nastal zlom v Tom že to prevzal Samsung, pod novým menom a bude pokračovať vo vývoji ďalej.
 
 
·         Celé je to o Tom že nech surfujete na akejkoľvek stránke , budete mať svoje prehliadanie chránené. Stačí ak si zapnete aplikáciu a vy už môžete bezpečne surfovať po rôznych internetových stránkach. Taktiež sa postará aj o to aby ste neprichádzali veľa o svoje dáta. Surfovať po internete môžete naďalej len  stým že Vám nebudú unikát toľko dať ako unikali do teraz. V tejto aplikácii sa môžete aj vyhnúť nebezpečenstiev šifrovaniu cez Wifi sieť. Dokáže ochrániť vaše osobné údaje a vždy Vám oznámi kedy je pripojenie bezpečné a ktoré webové stránky sú zabezpečené .
 
notebook

»          Teraz však prichádza to najhlavnejšie . Túto aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo z obchodu Play, ale nebude funkčná pre všetky zariadenia. Túto aplikáciu môžu využívať nájme ty ktorý majú Samsungu a predovšetkým ty ktorý vlastnia novšie verzie. Opera Max bola dostupná pre všetky užívateľov smartphonou rôznych značiek.

grafika
 
»          Podľa hodnotení užívateľov a ich komentárov som však zistil že táto aplikácia by mala fungovať aj na iných smartphonou. Preto nechcem nikoho zavádzať a je dobré ak aplikáciu vyskúšate a zistite či naozaj funguje tak ako má. Ako som však písal mala by byť určená len pre tých ktorý vlastnia novšie verzie Samsungu ak pôjde aj na iných zariadeniach môže to byť veľká výhoda ktorá Vás ochráni a ešte aj ušetrí dáta. 

Posted in Nezařazené