Zoberte deti na ryby

Každý z nás má na detstvo iné spomienky. Mnohí ľudia sú so svojím detstvom nespokojný, chceli by, aby vyzeralo inak a jednoducho robia všetko preto, aby sa niečo v ich živote zmenilo a posunulo. Snažia sa pre svoje deti urobiť maximum a zmeniť to, čo pre nich bolo nepochopiteľné. Pre mňa však bolo detstvo jedno úžasné obdobie, ktoré by som nevymenila za nič na svete. Existuje veľmi veľa dôvodov, prečo to tak je, no existuje niekoľko vecí, ktoré sa mi proste s detstvom z nejakého dôvodu spájajú. Preto je pre mňa dôležité, aby sme sa jednoducho vždy orientovali na tie pekné veci.

háčky

Prečo bolo moje detstvo úžasné?
Musím povedať, že sa mi spájalo s hrou a s mojimi starými rodičmi a rodičmi. Mala som to šťastie, že mali skutočne čas a chuť sa mi venovať a práve preto sa mi moje detstvo spája s otcom, starým otcom a rybárčením. Chodievali sme spolu na ryby naozaj veľmi často a práve to som milovala tak veľmi, že by som to asi za nič nevymenila. Človek by si možno pomyslel, že je to hlúposť, ale nie je to celkom tak. Pre mňa proste to chodenie na ryby znamenalo celý svet.

plandavka

Počúvanie historiek
Počúvala som historky, snažila som sa všetko vidieť úplne inak a naozaj som chcela, aby bolo všetko perfektné. Keď sa na to pozriete z reálneho hľadiska, je veľmi dôležité, aby sa vám z detstva vybavovali práve takéto pekné veci a pre mňa to bolo naozaj super. Preto som si myslela, že musím urobiť všetko preto, aby som s tým pohla dopredu. A urobila som to. Zobrala som na ryby aj svoje deti. Kúpila som perfektné nástrahy plandavky a bolo mi jasné, že sa to mojim deťom bude páčiť. Nemýlila som sa. Boli naozaj nadšené a ja s nimi. Čo môže byť lepšie, ako robiť svoje vlastné deti šťastné? Myslím si, že to je úplne najviac a je mi jasné, že na to budú taktiež s radosťou spomínať. Ja teda určite budem, nech sa deje čokoľvek.