Má niekto z vás naozaj veľmi veľkú rodinu? Ak áno, tak veľmi dobre viete, čo to je, keď sa máte niekde stretnúť. Je to ako jubilejná oslava. Všade je vás plno, každý v reštaurácii na vás pozerá a vy si hovoríte, že už toho máte dosť. No napriek tomu ich všetkých milujete a nedáte na nich dopustiť. Viete to podľa toho, že ich všade voláte a priznávate sa za nich. Moja rodina je taktiež obrovská. Keď niekam prídeme, a nezáleží na tom kam, tak obvykle zaberieme úplne celé parkovisko. Či je to otravné a obťažujúce? Áno, to teda je.

bus

A to nebudem rozprávať o tom, že máme problém u niekoho vôbec prespať. Vždy ideme k tomu, kto má najväčší dom, no aj tak sme všetci natlačení na nafukovacích matracoch vo dvoch izbách a počúvame chrápanie a rozprávanie zo sna jeden druhého. Je to otravné. Posledná kvapka však bola, keď na nás niekto pred reštauráciou šomral práve preto, že zaberáme celé parkovisko. Vtedy som si povedala, že už mám toho naozaj dosť. Nevedela som však, ako by som to mala vyriešiť. Našťastie som dostala skutočne perfektný nápad.

minibus

Nemusíme si predsa kupovať väčšie vozidlo, aby sme sa doň všetci zmestili. Stačí nám si také vozidlo raz za čas požičať. Preto som sa rozhodla, že pre nás urobím tú najlepšiu vec na svete, a teda prenájom 9 miestneho auta. Možno by ste si pomysleli, že je to totálna kravina, ale neverili by ste tomu, ako nám to pomohlo. Zrazu sme sa všade dostali bez problémov, nemuseli sme na nikoho čakať a už na nás nikto nehundral, že zaberáme celé parkovisko. Teraz už na nás hundrú len v reštauráciách, pretože ich skoro celé zaberieme. S tým však ja už nič neviem urobiť. Možno by som si mala požičať aj reštauráciu. A čo. Možno, že ani to nebude úplne zlý nápad, no nie? Uvidíme, čo sa s tým bude dať do budúcnosti robiť. Možno nám niekde rezervujem salónik, aby sme nikomu neprekážali.