Áno, hovorí sa o tom, je to možné. Ale ešte je to otázne, pretože firma Sony ešte zvažuje, akým smerom ísť. Záleží to ešte aj od konkurencie, kedy a akým smerom sa pohne firma Microsoft so svojim Xboxom.
• Záleží ale skôr na tom, aký osud postihne ich konzolu PS4 Pro.
herní konzole
Tento produkt mal byť totižto vylepšenou PS4, čo aj je. Lenže- Aj v Európe, aj v Amerike mali hráči problém s tým, že PS4 je až moc veľký skok dopredu. Stále je dosť moderných televízorov, ktoré však nestíhajú rozlíšeniu, aké poskytuje PS4 Pro. Rozlíšenie zatiaľ nie je kompatibilné s obrazovkami, aké má možno polovica ľudí. A tu je ten problém- kúpim si PS4 Pro, lenže pravdepodobne si budem musieť kúpiť aj najdrahšiu obrazovku. Pritom hry idú také isté na originál PS4, ako aj na Microsoft Xbox One. Obe spomenuté konzoly problém s rozlíšením nemajú. Takže pre polovicu ľudí je výhodnejšie kúpiť si tieto konzoly.

Preto tu vzniká tá nepopularita PS4 Pro. Zatiaľ to vyzerá tak, že firma Sony necúvne. Aj Playstation 5 by mala mať to nešťastné 4k rozlíšenie. Avšak- Do roku 2019 v obchode nájdme určite väčšinu televízorov, ktoré už rozlíšenie 4k budú v pohode prehrávať. A tým pádom zanikne tento problém a firma so svojim výrobkom sa opäť dostane na vrchol elektronickej zábavy a opäť bude nadčasová, ako to bolo v prípade prvej konzoly od tejto firmy. Mám na mysli Playstation 1.
technika pc
• Dobre vieme, že v dnešnej dobe, čo sa týka videohier sú iba dvaja skutoční konkurenti- Sony a Microsoft. Ani prvá, ani druhá firma si nemôžu dovoliť byť zostať v niečom pozadu. Znamenalo by to pre nich okamžitú prehru. Aj preto je firma s vydaním očakávenej Playstation 5 stále ešte veľmi opatrná. Opatrná je však zatiaľ aj firma Microsoft. Lenže ako sme si zvykli, Xbox od firmy Microsoft pretrváva roky. Populárna konzola Xbox 360 je tu s nami od roku 2005 a hry sa vyrábali až do minulého roku. A stále sú populárne.

Posted in Nezařazené