Valentín, sviatok všetkých zaľúbených nám už klope na dvere. Teraz nevieme predpokladať, či sa do tohto sviatku vôbec otvoria nejaké obchody, kde by sme mohli nakúpiť darčeky vhodné na tento sviatok. Preto by sme mali už teraz premýšľať o tom, čím by sme chceli svojho miláčika potešiť. Potom sa to môže všetko veľmi rýchlo zvrhnúť a nakoniec sa ani nenazdáme a skončíme bez poriadneho darčeka. Momentálne síce môžeme rátať, že nám obchody otvoria, ale v momentálne zle vyvíjajúcej sa situácii to vôbec nevyzerá, že by sa to išlo skončiť, ba priam naopak. Myslím, že tento stav ešte potrvá dosť dlho a my si budeme musieť zvyknúť na to, že na vstup hocikam budeme potrebovať negatívny test, pretože situácia je už veľmi vážna.

alone-791420_1920

Takže myslite na kúpu darčeka na Valentína už hneď teraz. Aj keď sa nestretávate, pretože sa nechcete navzájom ohrozovať, tak mu môžete tento darček poslať poštou. O to väčšia radosť bude, keď si otvorí poštu a uvidí darček priamo od vás. Objednajte mu ako darček vankúš s potlačou Graphicsoul.sk. Tým, že by ste mu to chceli poslať a predtým to najprv musí prísť k vám, tak si dajte na čas a vyberajte už teraz vhodnú fotku, ktorá by bola najlepšia pre takýto vankúš.

bed-1834916_1920

Vždy, keď bude zaspávať, tak vďaka tomuto vankúšu bude na vás myslieť. Vždy, keď sa v noci bude prevaľovať z boku na bok, tak v prítmí zbadá vašu spoločnú fotku a hneď sa mu lepšie bude zaspávať. Môže sa k nej túliť a predstavovať si, že ležíte vedľa neho. Pre väčšiu autenticitu môžete tento vankúš nastriekať svojou voňavkou a bude mať pocit, že ste stále pri ňom, pretože vás tam bude dokonca aj cítiť. Zvoliť môžete ľubovoľný text, o ktorom si myslíte, že ho poteší, prípadne rozosmeje, ak ste obidvaja tak trochu veselé kopy a máte rady zábavu za každú cenu. Napríklad taký nápis o tom, že je najlepší milenec na svete je veľmi potešujúci pre jeho ego.

Posted in Nezařazené