Webová stránka Profesia je asi známa viacerým slovenským užívateľom. Aj tak však stručne naznačím, že sa jedná o web, na ktorom máte prehľadne rozpísané aktuálne voľné pracovné miesta. Môžete ich filtrovať aj podľa okresu, v ktorom sa nachádzate, alebo v ktorom by ste mali záujem pracovať.
Zaujímavá je však služba tejto stránky, ktorá zostavuje rebríček Top zamestnávateľov.

zaměstnanec

Víťaz sa určuje podľa hlasovania samotných užívateľov, ich spiatočnej odozvy. Takýto systém ohodnotenia zostavenie rebríčku je myslím si voči ľuďom, ktorí pracujú alebo prácu hľadajú, férový. Môžu sa vyjadriť a svojim hlasovaním tak topovať najlepších zamestnávateľov. Týmto výsledkom tak informujú širokú verejnosť uchádzačov, ktorí tak majú o niečo vyššiu šancu nájsť si uspokojivé zamestnanie.

Ukazovateľmi hlasovania sú myslím si podstatné veci a to prístup k svojim zamestnancom a celkové vytváranie atmosféry pracovného prostredia. Treba pozerať aj na tieto veci, nielen na ponúkaný plat. Pokiaľ je v zamestnaní relatívne sympatické prostredie a prístup, je to pre samotnú prácu, ale aj spoluprácu, kariéru, či dlhší pracovný vzťah veľmi podstatné. No čo z toho, ak vám niekto ponúkne 600 Euro za mesiac, ale po prvom týždni vám bude na zvracanie a nevydržíte tam ani mesiac? Takým smerom kariéra ísť predsa nemôže. A žiaľ, takýchto reálnych prípadov je veľa.

pronájem

Práve preto by sme mali hladieť aj na tieto, pre niekoho možno nepodstatné faktory.
Pokiaľ ste klikli práve na tento článok, tak Vám dlžím podstatnú informáciu.
•         Ktorý zamestnávateľ vyhral toto ocenenie?
Prvú priečku získal zamestnávateľ Henkel Slovensko.
Aby sme boli v obraze, vravíme o oceneniach za rok 2017.
Henkel Slovensko totiž prišli ako jeden z mála na našom území so sympatickými benefitmi, ktoré majú podobu snahy vyrovnať rovnováhu medzi pracovným nasadením a súkromným životom ich zamestnancov. V praxi to znamená viac dní voľna, možnosť pozície, ktorá umožňuje pracovať z domu, ale aj také vlastné stredisko pre deti zamestnancov, slúžiace ako škôlka. 

Posted in Nezařazené