Napriek tomu, že jeden z rozšírených stereotypov je, že ženy sa nezaujímajú o nič iné ako módu, je jasné, že to tak vôbec nie je. Ženy možno majú módu skutočne rady. Ale prečo vlastne? Nejde vôbec o to, že by potrebovali ukázať svoje prednosti. Ide hlavne o to, že ich to skutočne baví. Nie je za tým nič iné. A práve to je to, čo je na nich obdivuhodné. Móda nie je o tom, aby ste sa niekomu zapáčili. Móda je o vašom vlastnom presvedčení. A nie je to presne niečo, čo chceme dosiahnuť? Je jasné, že ženy nepotrebujú výstrih až po pupok. Potrebujú len, aby sa o ne niekto zaujímal.

boty
 
Či je ten niekto muž, alebo žena, ktorá práve nadšene obdivuje jej topánky, na tom vôbec nezáleží. Podstatné je, že je tam stále niekto, na kom záleží. Nemyslíte? Pretože práve my si myslíme, že toto je to podstatné. To hlavné, na čom by ste mali určite stavať. Nie na hlúpostiach, ktoré vidíte všade na svete. Móda je jedinečná a ojedinelá. Napriek tomu, že poslednú dobu kopíruje prvky z minulosti, nikdy to nie je nič totálne okopírované. Je to len inšpirácia, ktorej sa držia, keď vymýšľajú, ao zapoja nové prvky. A povedzme si úprimne, neužívame si to? Keď môžeme vytiahnuť originálne kúsky od našich starých alebo prastarých mám?

boty
 
Veríme tomu, že väčšina z nás si to určite užíva. A niet sa vôbec čomu čudovať. Je to skutočne perfektné, keď môžete kombinovať rôzne veci z rôznych štýlov. A je fajn myslieť an to, že nie je celkom výhodné vyhadzovať veci, keď nikdy neviete či ich nebudete môcť ešte raz či dva razy použiť, no nie? Myslite na to, keď budete rozmýšľať nad tým či vyhodíte štýlovú blúzku. Predstavte si, že ste tak pred niekoľkými rokmi vyhodili zvonové nohavice a aká veľká chyba to bola, keďže sa vrátili opäť naspäť však? Je možno ťažké predvídať, čo sa vráti, ale nie je to nemožné a verte tomu, že sa vám ešte môže všetko nakoniec zísť.

Posted in Nezařazené