Ako deti sme stále po niečom túžili. Túžili sme po veciach, ktoré by nám urobili radosť a túžili sme po nich každý deň. Ako sme starli, táto túžba stále prúdila v našom tele, avšak životný kolobeh týkajúci sa práce, starostlivosti o domácnosť, rodinu a iné túto túžbu zastavil. Ak aj vy cítite, že si potrebujete konečne urobiť radosť a dopriať si niečo, čo vás poteší, len do toho a bez výčitiek svedomia.
Šperky – to sa týka najmä žien, ktoré milujú šperky, ale už dlho si žiadny nekúpili. To, čo ste dostali od manžela na váš sviatok sa neráta. Urobte si teda radosť a po práci zájdite do najbližšieho zlatníctva, vyberte si cenovo dostupný šperk, ktorý sa vám zapáči a potešte sa po dlhých dňoch strávených v práci.

nalakované nehty.jpg

Dobrá kniha – knihu si nemusíte kúpiť, len ak ste knihomoľ. Dobrú knihu si môžete predsa prečítať len tak, z času na čas. Siahnite po niečom, čo vás zaujíma a spríjemnite si letné večery dobrou knihou a vínom na terase pri západe slnka.
Parfum– ak vás už omrzela vôňa, ktorú používate z roka na rok, skúste niečo nové, svieže a letné. Zmenu si určite všimnú aj vaši najbližší a ocenia vašu novú vôňu.
Wellness pobyt– darček, ktorý môžete venovať nie len sebe, ale aj svojmu partnerovi. Skúste obaja na víkend vypnúť a oddýchnuť si od všetkých povinností, ktoré máte každý deň.

fialové květy.jpg

Očista– ak ste žena, pripravte si večer plný relaxu, s voňavou maskou na tvári a vlasoch, bublinkovým kúpeľom a pohárom šampanského.
Niečo na seba– ak ste práve typ človeka, ktorého poteší nejaké nové oblečenie, vybehnite na malý nákup a kúpte si kúsok, ktorý oživí váš šatník a poteší vaše oči. Načo čakať?
Koncert– možno ste s vašim partnerom milovníci hudby, ale odkedy máte deti ste už na žiadnom koncerte neboli. Využite toto obdobie plné zábavy a hudby. Zakúpte si lístky na vašu obľúbenú skupinu a strávte večer plný zábavy.

Posted in Nezařazené