Máte vo svojom mobile a takisto v počítači bohatú fotogalériu? Množstvo vašich obľúbených snímok z rôznych miest a z rôznych období? Sú to pamätné momenty a mnohé z týchto digitálnych obrázkov sú určite cenné a zaujímavé, minimálne aspoň pre vás. Lenže môže tu byť istý problém.

Dievča, fotosnímky

Vaša fotogaléria je preplnená tými najrôznejším snímkami a orientuje sa v nej čoraz viac ťažšie a menej prehľadne. Z toľkého množstva fotiek je určite ťažké nájsť nejakú konkrétnu. A priznajme si, že v mnohých prípadoch tieto fotky vo svojom počítači ani nenavštevujeme. Nechce sa nám a vo svojom PC máme aj tak veľa iných súborov, programov a hier, ktoré nás od prezerania fotogalérie rozptyľujú a odvádzajú.

Pamätáte si však aj vy na dobu, kedy ste si svoje obľúbené fotografie prezerali vo fotoalbume? Kedy ste každú z týchto fotiek mohli držať vo svojich vlastných rukách a prípadne ju aj niekomu darovať?

Je to možné aj v dnešnej dobe, ak k tomu využijete vyvolanie fotiek Fotky za babku. Vďaka tejto službe sa vaše vybrané digitálne snímky môžu zmeniť na klasické fotografie. No samozrejme pri použití zariadení a tlačiarní, ktoré využívajú súčasnú modernú a kvalitnú technológiu tlače.

Fotenie, pláž, hviezdica

A čo je najlepšie, v takomto prípade nemusíte chodiť osobne do kamenného fotoštúdia. Všetko sa dá zariadiť online, cez internet. Konkrétne cez inteligentný online systém.

  • Do tohto systému nahráte vami vybrané digitálne obrázky zo svojho počítača alebo z mobilu. Následne k nim zadáte parametre, ako a v akom formáte si ich želáte mať vytlačené.

Takýmto spôsobom sa z vašich digitálnych obrázkov nemusia vyrobiť iba klasické fotky. Populárna je napríklad aj výroba fotoobrazu na mieru. Fotoobraz z vašej najobľúbenejšej snímky, ktorým potom môžete ozdobiť svoje bývanie alebo toto umelecké dielo môžete darovať niekomu blízkemu. Je to už len na vás.