Máte práve po skúškach a rozmýšľate nad kúpou auta ? Poradíme Vám ktoré auta si mladý vodiči kupujú najčastejšie . Tieto autá majú výkon , nízku  spotrebu a nízku cenu .
 
·         Najčastejšie si mladý vodiči vyberajú auta od Škody konkrétne Fabiu . Tieto autá nie sú síce najštýlovejšie ale dajú sa zakúpiť do 2500 eur a majú všetko čo potrebujete teda slabý výkon nízku spotrebu a cenu za ktorú sa oplatí toto auta zakúpiť.

logo
 
»         Medzi ďalšie najpredávanejšie autá mladých ľudí je Wolsvagen Golf. Toto je malé šikovné auto s ktorým sa zmestite všetkom . Pri 1,4V je spotreba úplne nízka a toto auto je veľmi vhodné na cesty po meste a na dlhšie  cesty na výlet.
 
>        Ďalšie obľúbené auto je tento krát  Francúzke.  Peugeot 207 sa dá zakúpiť do 3200 eur a skôr je vhodné ak si mladý vodič zakúpi auto z výkonom 1,6 . S týmto výkonom má nízku spotrebu a je taktiež vhodné na dlhšie trasy a cesty po meste.

auto
 
o   Ani Citroen C3 nemusí byť autom na zahodenie. Toto auto má všetky výhody ktoré mladý vodič potrebuje. Je malý a zmestí sa naozaj všade. Taktiež je vhodný na všetky trasu a nemusíte sa báť že by Vám sfúklo niekoľko litrov na 100 kilometrov.
 
§  Wolsvagen Polo je mladším súrodencom Golfa . Má rovnaké parametre akurát je cenovo dostupnejšie ako samotný golf. Aj s týmto autom sa dostane naozaj všade. A ani pri to.to aute sa nemusíte báť že by ste zakupovali drahé súčiastky.
 
Ford Fokus patrí medzi trochu luxusnejšie auta . Je lepšie vybavenejší a zaparkujete sním skoro všade. Pri 1,6v obsahu má spotrebu vynikajúcu a nemusíte sa báť že by ste museli neustále tankovať. Toto auto si môžete zakúpiť do 3000 eur závislosti od roku výroby.
 
ü  Môj osobný typ je auto Honda Civic . Je to taktiež auto na všetky trasy a pri výkone 1,6 má spotrebu priam vynikajúcu. Toto auto sa dá zakúpiť do 5000 eur avšak za túto cenu dostane naozaj kvalitný voz ktorý stojí za zakúpenie. Avšak si musíte vybrať medzi  hatchbackom a sedanu. 

Posted in Nezařazené