Osem až deväť takých tímov je momentálne v NFL, ktorí potrebujú quarterbacka a čo čert nechcel, práve toľko lepších QB bude dostupných na drafte alebo na trhu voľných hráčov.

fotbal

Jay Cutler – Blaine Gabbert – Ryan Fitzpatrick
Jay Cutler už raz zavesil prilbu na klinec ale vrátil sa, aby sa potrápil ešte jeden rok. Je pravdepodobné, že tento rok už definitívne končí, veď vidno na ňom, že sa mu jednoducho ani nechce. Nie je na takej úrovni aby dokazil v tíme niečo viac, preto od neho je lepšou alternatívou aj druhotriedny veterán ako Josh McCown alebo Ryan Fitzpatrick. Ryan Tannehill sa aj tak vyliečil zo zranenia, ktoré utrpel na začiatku sezóny. Hlavný tréner Miami Dolphis, Adam Gase však vyhlásil, že by bol rád, keby videl v tíme ako budú súperiť o pozíciu quarterbacka.

Večný náhradník Blaine Gabbert možno neostane bez zamestnávateľa ale isté je, že jednotkou v žiadnom tíme nebude. Hlavne, keď sa dostane do tímu, kde bude nový tréner, ako to je v prípade tímu v ktorom práve je v Arizone Cardinals. Aj on má limitované možnosti, keďže v slabom tíme by to určite pokazil a nevedel by im pomôcť, no a v silnejšom tíme ho zase nepotrebujú, lebo nie je taký dobrý, takže to nemá vôbec jednoduché. Posledná správa o ňom vyšla najavo koncom decembra, že ostáva kde je, v Arizone Cardinals, a chcú ho ako náhradníka ale od vtedy nastúpil do zápasu proti Washington Redskins, kde podal skutočne strašný výkon.

americký fotbal

Kde sú časy keď Ryan Fitzpatrick urobil z tímu New York Jets silný a obávaný tím? Túto sezónu hrával v Tampa Bay Buccaneers, kde mal takú formu, aby vedel skočiť do zápasu namiesto zraneného Jameisa Winstona a podať priemerný výkon. Pravda, Tampa Bay tento rok hrali veľmi slabo. Keďže Fitzmagic je ešte stále oveľa lepší ako väčšina dostupných quarterbackov na trhu, nemôžeme vylúčiť, že za skromnú čiastku ešte ostane na slnečnej Floride.

Posted in Nezařazené