Náš domov je jediné miesto v ktorom máme svoje určené pravidlá. Väčšinou pozostáva z viacerých miestností, ktoré majú svoju dôležitú úlohu. Domov je naše zaslúžené kráľovstvo, v ktorom môžeme robiť čo sa nám zachce, a cítiť sa čo najpohodlnejšie. Aj tak sa nám môže stať, že sa doma začneme cítiť na tesno, pretože sa nazbieralo mnoho predmetov v malom priestore.

dekorace

Vytriedenie si všetkých vecí
Na prvom mieste zaručene nesmie chýbať postupne, a hlavne trpezlivo si vytriediť všetky veci, či už zo všetkých skríň, alebo z pod postelí. Začnite najednom mieste, aby ste sa v tom hlavne vedeli orientovať. Zabezpečte si kartónovéškatule, ktoré sú na takéto situácie najlepšie. Po celkovom vytriedení nadbytočných vecí, samyuvidíte na množstve škatuliach, koľko vecí sa vedelo nazbierať za tie roky. Dané veci si môžete uskladniť buď do pivnice, garáže alebo lepší prípad je ich posunúť ďalej ľuďom ktorý ich ešte využijú.

obývák

Inšpirácia
Keď sa váš domov pomaly ale isto začne vyprázdňovať, začnite si na internete alebo v magazínoch vyhľadávať inšpiráciu ako si jednoducho, a za prijateľné ceny zariadiť vašu domácnosť. Je neskutočne mnoho možností na výber, závisí aj na vašej osobnosti či rodine.

Výber farieb a nábytku
Ak ste práve ten typ ktorý má rád prírodu, a všetko by mal najradšej vôkol seba z dreva, šup do toho. Keď práveže naopak, máte v obľube jednoduchosť a poriadok, riaďte sa podľa toho.
Stačí ak si vyberiete na steny čisté a svetlé farby, ktoré doslova oživia vašu domácnosť. Budete sa cítiť sviežo, a v kombinácií s tým správnym nábytkom nemáte čo stratiť. Práve naopak, váš domov len čaká nato, kedy sa ho chytíte a vytvoríte z neho nové hniezdo pokoja.

váza

Zmena je dobrá
Nielenže budete mať poriadok vo svojich veciach, ale aj vaši blízky vám budú potichu ale isto závidieť. Pokojne ich nakopnite so spoľahlivými radami, a samy zistíte aké je dobré raz za čas spraviť zmenu k lepšiemu!

Posted in Nezařazené