Od kedy sa z anténového pripojenia presunulo na satelitne udialo sa veľa zmien. Dnes už môžete sledovať televíziu kdekoľvek a kedykoľvek.
Kedysi keď bola ešte anténa, bolo všetko inak. Museli ste hľadať programy, a ukladať si ich. Ak Vám náhodou nejaký program rušil museli ste iste na strechu a otočiť anténu aby ste mali pekný signál na televízny program. Dnes je ale všetko inak. Dnes sa dá televízia sledovať iným spôsobom.

ovladač

,Prechod na satelitné alebo káblové vysielanie bola najlepšia voľba. Chytíte všetky programy, máte pekný nerušivý signál, a navyše tak ako minulosti za základne Slovenské programy neplatíte. Stačí si zakúpiť satelitne zariadenie, kartu a parabolu. Namontujete len parabolu a už len sledujete všetko, čo Vás baví.

sginál

Sledovanie televízie aj na cestách nikdy nebolo jednoduchšie. Dnes si môžete zobrať televíziu prakticky kamkoľvek a kdekoľvek. Stačí ak si u poskytovateľa mobilného operátora zriadite internetov dáta, stiahnete vhodnú apku na sledovanie Tv a pozeráte všade tam, kam idete. Stačí Vám na to smartphon alebo tablet.

AK bývate niekde na ubytovni a nemáte na izbe televíziu môžete ju sledovať aj cez notebook. Tento krát ale nemusíte mať mobilné dáta. či WI-FI pripojenie. Potrebujete na to anténu ktorú pripojíte na počítač, stiahnete program, a už len sledujete televíziu bez obmedzení.

anténa

Televízia sledovať aj tým najmodernejším spôsobom aký môže existovať. Ako sa doba posúvala tak ani Wifi pripojenie neostáva po zadu. Všetko záleží od Wifi modemu, ktorý pripojíte do televízie, a sledujete televíziu prakticky cez net. Ale keďže sa jedná o revolučnú novinky, pekne si aj priplatíte. Museli by ste mesačne zaplatiť za pokynutie internetu, musíte si zakúpiť modem, a taktiež platíte aj za celkové preváckovanie modreného sledovania televízie. Pozor, ak Vám vypadne pripojenie internetu, nepôjde Vám televízia.

Posted in Nezařazené