Každá z nás chce byť krásna. V letnom období chceme byť krásne aj na dovolenke. Ako to ale docieliť? Veľmi jednoducho! Stačí zopár trikov a pôjde to veľmi ľahko.

moře

Manikúra

Veľa vecí sa píše o dokonalej manikúre no je to tak. Nič krajšie nedoplní opálené telo na dovolenke ako výrazná manikúra. Pokojne voľte farby, ktoré by ste si inak nedovolili. Môžete zvoliť aj umelé nechty a pokojne aj veľmi dlhé. Takto krásnu manikúru doplňte rôznymi prsteňmi. Nezabudnite ani na manikúru na nohách. Ideálnou voľbou sú práve gélové laky, pretože vydržia oveľa dlhšie a hlavne sú odolnejšie voči vode. Najlepšie je farbu zladiť s nechtami na rukách. Vytvorí to tak veľmi pekný dojem.

Doplnky

Toto je práve to obdobie kedy si môžete dovoliť veľa šperkov a bižutérie. Samozrejme musia ladiť aby to nebolo prehnané. Voľte jednoduché šnúrové náramky a vrstvite ich. Náramky môžete zvoliť aj na nohy. Ak ste sa už stihli opáliť skúste zvoliť biele náramky, ktoré krásne vyniknú na vašom opálenom tele. Ďalšou skvelou voľbou z doplnkov sú aj náhrdelníky. Najlepšie vyzerajú dlhé náhrdelníky, ktoré padajú na telo.

pláž

Vlasy

Ani na dovolenke nesmiete zabudnúť na starostlivosť o vaše vlasy. Sú vyčerpané vodou a slnkom, takže určite nezabudnite používať ošetrujúce masky či oleje. Vlasom dodajú potrebnú výživu a lesk. Pekne vyznejú navlnené vlasy. Ak ich však nechcete nijako zaťažovať zbytočnými úpravami tak skúste zvoliť čelenku. V dnešnej dobe sú veľmi obľúbeným doplnkom. Výber je neskutočne veľký. Môžete zvoliť jednoduchú s kvetmi alebo látkovú čelenku. Vhodným doplnkom sú aj šatky, ktoré si uviažete do vlasov. Nie len, že vás ochránia pred slniečkom ale navyše krásne doplnia váš vzhľad.
Samozrejme toto je len niekoľko typov ako sa skrášliť na dovolenke. Krása je na dovolenke spôsobená už len tým, že sme uvoľnené a oddýchnuté a slnkom nám na kráse len pridá.

Posted in Nezařazené