Ekonomika, morálka, zriadenie a systém európskej únie ide smerom, ktorému sa naše predchádzajúce generácie snažili zabrániť. Už dlhé roky dozadu si boli ľudia vedomí, k akému smeru pôjde naša civilizácia a boli ochotní sa voči tomu postaviť. Nebolo to ľahké a museli podstúpiť určité obety, ale v rámci možností odolávali väčšiemu zlu, ktoré pretrváva. A s ťažkým srdcom priznávam, že jeho sila rastie, zatiaľ čo sila a rozum ľudí ubúda. Ak dnes trošku otvoríme oči, zbadá to i politický a ekonomický lajko a žiaľ vidí aj to, ako je zlo podsúvané formou klamlivých a závadzúcich vyhlásení, návrhov, názorov, darov, správ a organizácií pod nálepkou dobra.

pocity

Zlo má čoraz drzejšiu a prefíkanejšiu podobu a skutočné dobro sa stráca, vlastne je schované niekde v mrakoch klamstva. Dokonca je podsúvané ako škodlivé zlo a bežný človiečik možno ešte stále naivne verí, že tvorí systém, ktorý mu dopraje slobodu, ochranu a blahobyt. Možno verí, ale sám cíti že to tak nie je. Do toho je bombardovaný množstvom „slobodnej a nezávislej“ propagandy v ktorej zlo nosí masku dobra. Človiečik však nemá moc na výber a radšej verí, aj keď ho „dobro“ ženie pomaly do záhuby. Ale nie len jeho, ale aj ďalších človiečikov, ktorí sú mu podobní a ich deti a nastávajúce generácie.

odchod

Aj zasnívaný optimista už predsa musí uznať, že novodobý status nás nevedie k vysnívanej ceste, ale len k vysnívaje ceste určitých elít a záujmov, ktoré s našim blahom nemajú nič spoločné, vlastne sme dobrí iba ako figúrky a prisluhovači tohto zla.

Toto zlo pretrvala niekoľko generácií a dnes chytilo o niečo drzejšiu a očividnejšiu podobu, no človeka najviac ťaží, ak si predstaví silu a vplyv tohto zla v budúcnosti. Vráťme sa ale k jeho koreňom a plánom, ktoré chcelo vykonávať už od nepamäti.
To zlo už generácie verí v a všetkými prostriedkami chce presadiť svoju ideu, ktorá neuznáva pojem rodina. Rodina vraj vytvára izolovaný a súkromný spolok a preto neuznáva. Rovnako chce odstrániť pojmy ako národ, sloboda na náboženskú, etnickú a kultúrnu identitu, štátne meny, hmotné penazie a súkromie. Takisto nechce pripustiť odlišné idee a ani odlišné morálne zásady. Zlo chce sformovať všetkých ľudí do jednej ľahko ovládateľnej masy, ktorá sa už nebude môcť spoľahnúť na svoje vlastné štátne autority. Týmto spôsobom bude od všetkých ľudí bez rozdielu brať takmer všetok kapitál formou zákonov či úrokov a formovať spoločnosť iba podľa svojich prestáv.

zavření

•         A teraz mi povedzte, bojuje Eú proti tomuto zlu alebo naopak, všetkými prostriedkami mu napomáha. 

Posted in Nezařazené