Youtube je trendom sám o sebe, no predovšetkým vďaka svojim užívateľom, ktorí tam dávajú príspevky. No a práve títo užívatelia každú chvíľu prídu s nejakým trendom, ktorý sa stane na krátku dobu populárnym. Niektoré trendy na Youtube pretrvávajú, iné nadobro zmizli. Ja zoradím a predstavím tie súčastné a to do viacerých kategórii.
logo youtube

Tie, ktoré stoja za pozitívnu zmienku

Kompilácie Vines. Je to priestor pre každého jedného Youtubera, ktorý má dar tvoriť humor. Skrátka natáčajte s kamarátmi rôzne vtipné videá s vtipnými hláškami, vtipnými situáciami, tvorte humor a podeľte sa ním s ostatnými. Napíšte do Youtube vyhľadávača Vines a budete mať lepšiu predstavu o tom, čo mám na mysli. Rebríčky Top 5,10,15,… Ako zhrnúť viac zaujímavostí do jedného videa? Spravte rebríček Top. V jednom príspevku tak môžete zoradiť viac zaujímavých vecí, o ktorých ste chceli spraviť video.  Tieto rebríčky bývajú populárne. Recenzie na hry– Ak sa chcete podeliť s nejakou dobrou videohrou, či naopak skritizovať ju, máte priestor a je to trend. Mnohí ocenia, ak podobnú recenziu spravíte a podelíte sa so svojim názorom.

Zaujímavé príspevky s negatívnym obsahom

Nájdeme dosť kanálov, ktoré sa venujú nevyjasneným vraždám, nevysvetliteľným javom, či duchom alebo UFO. Nemôžem ich nazvať pozitívnymi príspevkami, no každopádne sú v niektorých prípadoch zaujímavé a treba sa zmieriť i so záhadnými a niekedy hrozivými údajnými faktami.

Trápny trend

Pustíte si príspevok iného používateľa a Vy prispejete akurát tým, že reagujete na jeho video podobou, kedy na webkamere hádžete prekvapené a vydesené grimasy. Kto je na Vás zvedavý? Tento trend sa píše ako react to,…
video na youtube

Príspevky pre hlupákov

Youtubers catch ghosts on camera. Youtuberi zachytili ducha na kameru. Noooo, veríme, isteže. Práve teraz, kedy je to moderné. Zrazu všetci zachytili ducha, ak boli „náhodou“ pri webkamere. Scariest Clown sightings- Strašidelní klauni zachytení na kameru. Strašidelní? Trápni a znudení tínedžeri.

Challenges

Rozhodnete sa podstúpiť určitý Youtube challenge. Niektoré však mali fatálne následky ako v prípade, kedy pristupíte na challenge, že sa skúsite podpáliť, alebo vylejete na seba vriacu vodu a potom studenú. Tie challenges sú rôzne, poväčinou hlúpe a niektoré až fatálne hlúpe.


Posted in Nezařazené