Ak spomínate , ešte len pre nedávno prišiel historický telefón 3310 do novej podoby. Dnes prichádza s ďalšími novinkami ktoré môžu byť pre vlastníkov Nokie veľkým plusom. Poďme sa pozrieť na to čo si pre nás tento výrobca pripravil.

3310
 
·         Hneď na úvod pôjde o revolučnú  zmenu v sieťach. Po novom by mala totiž obsahovať 4G sieť vďaka ktorej môžete rýchlejšie spojiť hovorí zo svojimi blízkymi a taktiež sa môžete rýchlejšie pripojiť na internet a surfovať bez akéhokoľvek  obmedzovania. Ďalšou ale veľkou novinkou je že táto renovovaná Nokia obsahuje aj podporu Wifi pripojenia a dokonca Wifi dokáže vytvoriť prostredníctvom dát od operátora.
 
V staro – novom zariadení sa nachádzal operačný systém YunOS. Tento operačný systém pre zahraničný trh ostáva a k nám do Európskej únie sa dostáva úplne nový operačný systém Android GO vďaka ktorému bude aj vylepšený procesor. Ten bude mať po novom dvojjadrový procesor 1,5 GHz, s operačnou pamäťou 256 Mb a vnútornou pamäťou 512 Mb ktorú si môžete rozšíriť vďaka pamäťovej karte microSD. Čo sa ale týka rozlíšenia obrazovky a fotoaparátu na Tom sa nič nemení. Môžete si ho zakúpiť v novom farebnom prevedení a to v modernej a čiernej.  Používať však budete len zariadenie na jednu sim kartu no neskôr sa môže rozšíriť na dual sim. Ak však chcete vidieť tento smartphon na živo môžete sa na neho pozrieť na prvom predstavení v Barcelone kde budú predstavené ďalšie nové špecifikácie tohto zariadenia a všetky informácie ako cena, a podobne.

grafika
 
·         Mimochodom , ty ktorý nevedia Nokia 3310 bola prvým najpredávanejším telefónom v minulosti. Túto legendu sme mohli poznať ako nerozbitný telefón ktorý bol odolný voči všetkému čomu sa mohol stretnúť. Tento telefón je skôr vhodný pre deti ktorý prvý krát  používajú  smartphoni , alebo pri starších ľudí ktorý nevedia používať dotykové telefóny. 

Posted in Nezařazené