Oddychujte rozumne

Vždy som miloval chodenie na ryby. Bolo to pre mňa niečo, čo sa mi proste spájalo s mojím detstvom, s mojím starým otcom a jednoducho so všetkým, čo pre mňa bolo dôležité. Aj keď si možno myslíte, že je to starecké, nie je to celkom pravda a myslím si, že by ste sa čudovali, keby ste vedeli, koľko mladých ľudí chodí na ryby. Myslite si, čo len chcete, ale je to skutočne perfektné, keď vám to tak príde. A okrem toho, nie je príjemné, keď môžete stráviť deň v prírode? No možno som skutočne trochu zaujatý, vzhľadom na to, že tam so mnou chodieval môj starý otec a neskôr aj otec.

rybáři

Myslím si, že každý by mal mať možnosť tráviť svoj deň aj oddychom. Áno, máme nejaké povinnosti, ktoré musíme splniť, ale to ešte neznamená, že si nemôžeme aj oddýchnuť, keď na to máme príležitosť. Podľa mňa je to to najdôležitejšie počas vášho dňa, pretože ako inak si môže človek vypnúť hlavu, keď nie práve pri oddychu? Je to však iba na vás, ako sa k tomu postavíte. Za mňa v tom mám však naozaj jasno. Toto je to, čo je pre mňa dôležité. Urobiť si oddych.

rybář

Relax však nie je to jediné, čo by malo byť pre vás dôležité. Mali by ste myslieť aj na to, že musíte mať poriadnu výbavu. Ja som na to myslel, pretože sa vždy zameriam len na hlúposti a nakoniec zistím, že nemám to, čo je potrebné. Napríklad, ako chcete chytiť rybu bez poriadnej návnady? Ja som woblery podcenil, takže sa poučte z mojich chýb a myslite na to, keď sa vyberiete na rybačku. Nieže nakoniec prídete na to, že tie ryby nemáte na čo chytať. To mi pripomína taktiež aj udicu. Podobný prípad, ktorý by mal byť pre vás poučením. Keď už máte všetko, tak môžete ísť smelo do toho. Je mi jasné, že to neoľutujete. Nepoznám človeka, ktorý by to nemal rád. Pretože trávite čas v prírode a zároveň tak, že relaxujete športom. Čo je lepšie? Podľa mňa absolútne nič a budete to tak cítiť tiež.